6 rom leilighet på 12m² i Ålesund

6003 Ålesund, Norway

6 900 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Sentrum: Flott kollektiv | 2 Nye bad & Store rom | Møblert | Ledig 1.aug

Sentrum: Flott kollektiv | 2 Nye bad & Store rom | Møblert | Ledig 1.aug Lekkert kollektiv med svært god beliggenhet i sentrum. Leiligheten ble totalrenovert i 2020 og har et nytt, fullt utstyrt kjøkken og 2 nye, komplette bad. Leies ut med møblerte fellesarealer og soverom. Alle soverom har lydisolerte branndører, egen nøkkel/ lås og doble gipsplater med isolasjon. Fra leiligheten har du umiddelbar nærhet til sentrumsfunksjoner som kollektivtransport, dagligvarebutikker og flotte turmuligheter. Link til digital visning: 1: 7500 - Ledig 1 august Rom 2: 7500 - Ledig 1 august Rom 3: UtleidRom 4: UtleidRom 5: UtleidRom 6: Utleid Fibernett er inkludert. • Boligen skiller seg ut som nylig totalrenovert med gjennomgående høy standard. Det er et nytt velutstyrt kjøkken og 2 nye bad. Boligene leies ut med møblerte fellesarealer og soverom. • På kjøkken er det integrert kjøl/frys, oppvaskmaskin, stekeovn og induksjonstopp. Kommer med kjøkkenutstyr, med unntak av elektriske apparater. • To komplette, flislagte bad med dusj, wc og varmekabler i gulv. Det er en kombimaskin med vask og tørk, og en separat vaskemaskin. • Alle soverom leies ut med 1.20 seng og garderobeskap. Soverommene har lydisolerte branndører med egen nøkkel/ lås. • Åpen stue/ kjøkken løsning med sofakrok, tv og hyggelig spiseplass og gang med plass til å henge fra seg. • Lagringsplass på loft. • Hyggelig uteplass. Vi søker deg som skal studere, og som er rolig, ryddig og ansvarsfull. Ved interesse: Send en melding via finn annonsen og fortell litt om deg selv og hvilke studier du går/jobb du har. Gi oss også ditt telefonnummer så vi kan invitere på visning. Før innflytt må 2 måneders husleie stilles i depositum. Langtidsleie er ønskelig. Leieavtalen kan sies opp i april hvert år. Ved oppsigelse i april opphører leieforholdet 31. juli

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

6

Størrelse

12 m²

Pris

6 900 kr

Pris per m²

575 kr

Kart

Annonsen ligger på 6003 Ålesund, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Ålesund

leilighet på 14.0 m² med 5 soverom – Koselig oppholdsrom

5 rom leilighet på 14m²

6005 Ålesund, Norway

5 900 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg