Publisert i dag

5 rom leilighet på 14m² i Ålesund

6005 Ålesund, Norway

5 900 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

5 rom ledig: Veldig fin leilighet/bofellesskap. Store rom, alt nytt, høg standard

5 rom ledig: Veldig fin leilighet/bofellesskap. Store rom, alt nytt, høg standard Veldig fin leilighet for vennegjeng som vil bo sammen, eller andre NTNU-studenter som vil bo sammen med likesinnede. Rom 1 ledig 10. juni: 6000,-Rom 2 ledig 10. juni: 6200,-Rom 3 ledig 10. juni: 5900,- Rom 4 ledig 10. juni: 5900,-Rom 5 ledig 10. juni: 5900,- Videovisning: eller depositumsgaranti gjennom o Bussen til NTNU passerer like ved leiligheten hver ca hvert 15-20 minutt. 115kvm totalrenovert leilighet med høg standard, ferdigstilt april 2020. Her er det romslige soverom Helt nytt kjøkken. Stor stue med nye møbler. To bad med høy standard, 60x60 betongfliser. Gode hvitevarer. Vaskemaskin og tørketrommel Leiligheten er totalrenovert og bygd opp med tanke på bofellesskap. Det er brukt 4x gipslag mellom soverommene for å minske støy. Yttervegger er etterisolert for å gi lavt strømforbruk og høy bokomfort. 4 av soverommene vender vekk fra gaten for å eliminere støyproblematikk. Soverom og oppholdsrom mot gaten er etterisolert og det er montert nye vinduer for å redusere støy best mulig. Dette blir nytt og moderne og vi kan nevne; listefri utførelse, lys grått eikegulv, betongfliser på bad, Ikea Voxtorp kjøkken med marmor-look benkeplate, stekeovn med pyrolyse, koketopp med induksjon... 🏡 Fellesområdene blir møblert og utstyrt, soverommene får i utgangspunktet garderobeskap pga. seng er en personlig eiendel. Ta

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

5

Størrelse

14 m²

Pris

5 900 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Møblert

Ja

Pris per m²

421 kr

Kart

Annonsen ligger på 6005 Ålesund, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Ålesund

leilighet på 74.0 m² med 4 soverom – Koselig oppholdsrom

4 rom leilighet på 74m²

6011 Ålesund, Norway

5 500 kr / måned

leilighet på 20.0 m² med 6 soverom – Koselig oppholdsrom

6 rom leilighet på 20m²

6015 Ålesund, Norway

5 900 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg