Publisert for 6 dager siden
9016 Tromsø, Norway
17 750 kr / måned
Ny og moderne 3-roms leilighet til leie fra 1. juli Ny og moderne 3-roms leilighet til leie fra 1. juli- Kun langtidsleie.- 17 750 inkludert strøm og internett- 3 mnd depositum- Sentral beliggenhet på Norrøna (Simen Workinns veg).- Gode bussforbindelser (rute 40, 28, 26 i nærheten)- 50 kvm: 2 soverom, bad, stue/kjøkken og gang.- Ikke ønskelig med husdyr, røyk/festing.- Inkluderer hvitevarer (kjøleskap, komfyr, oppvaskmaskin, vaskemaskin).- Leies ut til rolige ordensmennesker. Referanser ønskes!Ved interesse ønskes en henvendelse med kort presentasjon av deg/dere, inkludert hvem dere er, arbeid/studie og ønsket leieperiode. Henvendelser uten denne informasjonen vil dessverre ikke bli besvart.
Ny og moderne 3-roms leilighet til leie fra 1. juli Ny og moderne 3-roms leilighet til leie fra 1. juli- Kun langtidsleie.- 17 750 inkludert strøm og internett- 3 mnd depositum- Sentral beliggenhet på Norrøna (Simen Workinns veg).- Gode bussforbindelser (rute 40, 28, 26 i nærheten)- 50 kvm: 2 soverom, bad, stue/kjøkken og gang.- Ikke ønskelig med husdyr, røyk/festing.- Inkluderer hvitevarer (kjøleskap, komfyr, oppvaskmaskin, vaskemaskin).- Leies ut til rolige ordensmennesker.
Referanser ønskes!Ved interesse ønskes en henvendelse med kort presentasjon av deg/dere, inkludert hvem dere er, arbeid/studie og ønsket leieperiode. Henvendelser uten denne informasjonen vil dessverre ikke bli besvart.
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
50 m²
Pris
17 750 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Pris per m²
355 kr
Annonsen ligger på 9016 Tromsø, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Tromsø