1 rom leilighet på 53m² i Tromsø

9016 Tromsø, Norway

15 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Liten 2-roms leilighet ved Prestvannet til leie. Begrenset bod/lagring. Ingen parkering.

Liten 2-roms leilighet ved Prestvannet til leie. Begrenset bod/lagring. Ingen parkering. 2-roms leilighet i nyere enebolig like ved Prestvannet. Begrenset bod/lagring. Ingen parkering. Møblert. Hvitevarer og vask/tørk inkludert. Vindfang/gang, bad, kjøkken/stue og 1 soverom.Meget attraktiv beliggenhet. Er du/dere interessert i å leie fra 1. juni i år?Send info om følgende: - Noen ord om deg/dere selv- Ønsket leieperiodeAktuelle leietakere blir

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

53 m²

Pris

15 500 kr

Pris per m²

292 kr

Kart

Annonsen ligger på 9016 Tromsø, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Tromsø

Nytt
leilighet på 45.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 45m²

9024 Tomasjord, Norway

12 500 kr / måned

leilighet på 54.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 54m²

9014 Tromsø, Norway

13 000 kr / måned

leilighet på 36.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 36m²

Tindvegen 25B, 9020 Tromsdalen, Norway

13 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg