Publisert i dag

1 rom leilighet på 41m² i Oslo

0682 Oslo, Norway

15 900 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Ny hybel med høy standard

Ny hybel med høy standard Hybel til leie på Godlia: Lys og moderne hybel i et nesten nytt hus (ikke ett år gammelt). Inkludert vaskemaskin og alle hvitevarer på kjøkkenet. Ca. 2 minutters gange til t-banestasjon Godlia. Rolig, familievennlig område med mange turstier i nærheten. Vi ønsker en leieboer som er rolig og ordentlig. Alt er inkludert i prisen. Dvs strøm og internett

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

41 m²

Pris

15 900 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

388 kr

Kart

Annonsen ligger på 0682 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 33.98 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 34m²

0378 Oslo, Norway

12 750 kr / måned

leilighet på 45.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 45m²

0664 Oslo, Norway

12 900 kr / måned

leilighet på 28.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 28m²

Lillevannsveien 70H, 0788 Oslo, Norway

12 900 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg