1 rom leilighet på 45m² i Oslo

0664 Oslo, Norway

12 900 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Hybel på teisen

Hybel på teisen 45kvm hybel leies ut, separat kjøkken og bad. Strøm er ikke inkludert, hybelen har egen seriemåler. 5min gangavstand til Ulvenkrysset bussholdeplass. Ring for nærmere info-

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

45 m²

Pris

12 900 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

287 kr

Kart

Annonsen ligger på 0664 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 19.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 19m²

0183 Oslo, Norway

10 400 kr / måned

leilighet på 45.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 45m²

Mariboes gate, 0183 Oslo, Norway

10 400 kr / måned

leilighet på 24.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 24m²

0487 Oslo, Norway

10 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg