1 rom leilighet på 30m² i Oslo

0772 Oslo, Norway

11 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Lys og moderne 2-roms hybelleilighet med separat soverom på Holmen

Lys og moderne 2-roms hybelleilighet med separat soverom på Holmen Lys og pen hybelleilighet på 30 kvm klar til utleie fra 1. august 2026 eller etter avtale. Leiligheten har pent malte overflater i lyse farger og moderne møbler.Innhold: Separat soverom med vindu og dobbeltseng samt stort garderobeskap. Åpen stue/kjøkkenløsning med parkett og innredning fra 2009 (byggeår). Kjøkkenet har platetopp, ovn (ny 2021) kjøkkenvifte og kjøl/frys fra Samsung (nytt 2020). Stuen har smart-TV fra Samsung med TV-boks fra Telia.Moderne og delikat flislagt bad med varmekabler, toalett, dusj, servant samt vaskemaskin til klær. Leiligheten leies ut møblert. Mulighet for gateparkering. Bygg: Hybelen ligger i tg i tomannsbolig fra 2009. Område: Tomannsboligen ligger i rolig blindvei i boligområde. Kort avstand til t-bane (Holmen eller Makrellbekken - begge ca. 10 minutter) og buss (Holmenkollveien ca. 6 minutter). T-banen bruker ca. 7 minutter til Majorstuen og 9 minutter til Nationaltheateret med overgang til flytog. Også kort avstand til Røa og Røa senter der det et godt utvalg av butikker og serveringssteder. Sats Njårdhallen ligger rett i nærheten (ca. 10 minutter gange). Sats Røa Bad har svømmehaller, badstuer mv. Flere matbutikker i området, . Meny Gressbanen ( ca. 6 minutter), Coop Extra Makrellbekken (ca. 10 minutter), Rema Stasjonsveien (ca. 10 minutter). Vi ønsker en rolig, ryddig og hyggelig person, gjerne med referanser fra tidligere leieforhold og arbeidsgiver. Vi ønsker ikke personer som røyker, og det er ikke tillatt med røyking i hybelen. Det er heller ikke tillatt med dyrehold. Send oss en melding og fortell litt om deg selv. Vi tar

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

30 m²

Pris

11 500 kr

Pris per m²

383 kr

Kart

Annonsen ligger på 0772 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 8.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 8m²

0475 Oslo, Norway

9 200 kr / måned

leilighet på 15.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 15m²

0475 Oslo, Norway

9 200 kr / måned

leilighet på 8.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 8m²

0483 Oslo, Norway

9 250 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg