Publisert i går

1 rom leilighet på 15m² i Oslo

0475 Oslo, Norway

9 200 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Lys og sjarmerende studenthybel på Torshov – rolig og sentral beliggenhet

Lys og sjarmerende studenthybel på Torshov – rolig og sentral beliggenhet Jeg leier ut hybelen min i Vossegata på Torshov, da tiden min i Oslo nærmer seg slutten og jeg skal flytte videre. Jeg har virkelig trivdes veldig godt her, og hybelen passer perfekt for studenter som ønsker å bo sentralt, men samtidig rolig og skjermet fra trafikk og bystøy.Rommet er ca. 15 kvm med store vinduer, høyt under taket og fin utsikt mot grønne omgivelser. Bygget ble totalrenovert i 2016 og holder god standard.Dette er også en veldig fin mulighet for studenter som ønsker å være tidlig ute med bolig før studiestart.Om hybelen:Egen kjøkkenløsning på rommetKjøleskap/fryser og mikrobølgeovn med grill-/varmluftsfunksjonStore vinduer og mye naturlig lysInternett og varmtvann inkludertTilgang til flere bad og vaskeromUkentlig rengjøring av bad og fellesarealer inkludertStort felleskjøkken med stekeovner og platetopperFellesområdene deles med 4 andre studenter i samme gangHyblen leies i utgangspunktet ut umøblert, men garderobeskap følger med. Jeg kan også selge møblene som står i rommet til en veldig rimelig pris dersom det er ønskelig.Beliggenhet:Beliggenheten er noe av det beste med stedet:Coop Extra rett ved byggetKort vei til buss og trikkGangavstand til Storo og SandakerNært Torshovparken og TorshovdalenOmrådet er rolig, grønt og veldig fint for studenter.Praktisk informasjonKun for studenterKontrakten varer i første omgang ut Vanligvis tilbys det ettårige kontrakter, så dette er en litt unik mulighet til å teste hvordan det er å bo her uten å måtte binde seg for fullt med en gangMulighet for forlengelse ved videre studierStrøm betales som a-kontoMulighet for parkeringsplassSend gjerne en melding om det er noe du lurer på eller avtale om visning

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

15 m²

Pris

9 200 kr

Pris per m²

613 kr

Kart

Annonsen ligger på 0475 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 7.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 7m²

0352 Oslo, Norway

7 450 kr / måned

leilighet på 9.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 9m²

0177 Oslo, Norway

7 500 kr / måned

leilighet på 16.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 16m²

0475 Oslo, Norway

7 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg