Publisert for 3 dager siden
0270 Oslo, Norway
11 500 kr / måned
Fantastisk 2-roms leilighet med attraktiv beliggenhet! Videovisning mulig! Koselig og supersentral 2-roms leilighet på attraktive Skillebekk! Leiligheten er på 36 kvm og har separat soverom, noe som gjør den ideell for både par og aleneboende. Her bor man med umiddelbar nærhet til trikkestopp, samt kun en kort spasertur til Aker Brygge, Tjuvholmen, Solli plass og Nationaltheatret — virkelig midt i smørøyet.Leiligheten fremstår lys og innbydende, og soverommet har praktisk hems med ekstra lagerplass. Perfekt for deg som ønsker å bo sentralt med enkel tilgang til byliv, kollektivtransport, restauranter og butikker.Videovisning mulig. Visning etter avtale.
Fantastisk 2-roms leilighet med attraktiv beliggenhet! Videovisning mulig! Koselig og supersentral 2-roms leilighet på attraktive Skillebekk! Leiligheten er på 36 kvm og har separat soverom, noe som gjør den ideell for både par og aleneboende. Her bor man med umiddelbar nærhet til trikkestopp, samt kun en kort spasertur til Aker Brygge, Tjuvholmen, Solli plass og Nationaltheatret — virkelig midt i smørøyet.Leiligheten fremstår lys og innbydende, og soverommet har praktisk hems med ekstra lagerplass.
Perfekt for deg som ønsker å bo sentralt med enkel tilgang til byliv, kollektivtransport, restauranter og butikker.Videovisning mulig. Visning etter avtale.
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
36 m²
Pris
11 500 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Pris per m²
319 kr
Annonsen ligger på 0270 Oslo, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Oslo