Publisert i går
0572 Oslo, Norway
18 500 kr / måned
2-roms leilighet med solrik balkong leies ut En lys og gjennomgående 2-roms selveierleilighet med god planløsning, beliggende i byggets 3. etasje. Boligen byr på . entré, baderom rehabilitert i regi av sameiet i 2005, kjøkken, stue, soverom, balkong og en lagringsbod i kjeller.Balkongen er vestvendt og har gode solforhold.Boligen ligger sentralt i et hyggelig nabolag på Sinsen.Leies ut fra .Foretrekker langtidsutleie.Leietaker oppretter eget strømabonnement.Leietaker oppretter egen innboforsikring.Nøkkelopplysninger:~ Baderom fra 2005 rehabilitert i regi av sameiet~ Oppvarming og varmtvann. inkl. i leien~ Nytt sikringsskap 2024~ Ny stekeovn 2024~ Nytt integrert kjøleskap 2025~ Nye spotlights bad, kjøkken og entre 2025~ Internett og kabel-tv inkl.~ Nyere balkong fra 2020 på ca. 5 kvm~ Ca. 5 min til buss/trikk, ca. 10 min til t-bane~ Mulighet for leie av p-plass~ Sentral beliggenhetSameiet har inngått ny bredbåndsavtale med Obos Nett. Avtalen gjelder fra 1. november, og innebærer utbygging av fiber inn i alle leiligheter. Oppgradering av internett-/TV-abonnement bekostes av leietaker.Visning kun etter avtale.Ta
2-roms leilighet med solrik balkong leies ut En lys og gjennomgående 2-roms selveierleilighet med god planløsning, beliggende i byggets 3. etasje. Boligen byr på . entré, baderom rehabilitert i regi av sameiet i 2005, kjøkken, stue, soverom, balkong og en lagringsbod i kjeller.Balkongen er vestvendt og har gode solforhold.Boligen ligger sentralt i et hyggelig nabolag på Sinsen.Leies ut fra .Foretrekker langtidsutleie.Leietaker oppretter eget strømabonnement.Leietaker oppretter egen innboforsikring.Nøkkelopplysninger:~ Baderom fra 2005 rehabilitert i regi av sameiet~ Oppvarming og varmtvann.
inkl. i leien~ Nytt sikringsskap 2024~ Ny stekeovn 2024~ Nytt integrert kjøleskap 2025~ Nye spotlights bad, kjøkken og entre 2025~ Internett og kabel-tv inkl.~ Nyere balkong fra 2020 på ca. 5 kvm~ Ca. 5 min til buss/trikk, ca. 10 min til t-bane~ Mulighet for leie av p-plass~ Sentral beliggenhetSameiet har inngått ny bredbåndsavtale med Obos Nett. Avtalen gjelder fra 1. november, og innebærer utbygging av fiber inn i alle leiligheter. Oppgradering av internett-/TV-abonnement bekostes av leietaker.Visning kun etter avtale.Ta
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
52 m²
Pris
18 500 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Balkong
Ja
Pris per m²
356 kr
Annonsen ligger på 0572 Oslo, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Oslo