1 rom leilighet på 29m² i Oslo

0378 Oslo, Norway

15 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Sommerutleie 2-roms Montebello, m/flott hage og kort vei til T-bane

Sommerutleie 2-roms Montebello, m/flott hage og kort vei til T-bane Utleie fra ca 15 juni til ca 15 august. Fullt møblert. Soverom med dbl seng, omkledningsrom med garderobe, lite kontor og stue/kjøkken i åpen løsning. Bad med dusj. Flott hage til disposisjon med gassgrill, bord og stoler. Parkeringsplass på tomten, i tillegg til gratis parkering på veien. Depositum kr 15.000,-, betales ved avtaleinngåelse. Det er ikke tilgang til vaskemaskin, men leietager får utdelt 4 sett med sengetøy og endel håndklær, som utleier vasker etter endt leieperiode.Leies kun ut til 1 og/eller 2 personer.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

29 m²

Pris

15 000 kr

Pris per m²

517 kr

Kart

Annonsen ligger på 0378 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 20.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 20m²

0484 Oslo, Norway

12 000 kr / måned

leilighet på 27.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 27m²

0672 Oslo, Norway

12 000 kr / måned

leilighet på 50.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 50m²

Christies gate, 0557 Oslo, Norway

12 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg