Publisert i går

1 rom leilighet på 60m² i Oslo

1055 Oslo, Norway

19 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Utleie Møblert 2-roms for midlertidig opphold i juli – internett & VV inkl. | Garasje mulig

Utleie Møblert 2-roms for midlertidig opphold i juli – internett & VV inkl. | Garasje mulig Lys og fullt møblert 2-roms leilighet på 60 kvm i 4. etasje i Høybråtenveien 3B, Oslo, leies ut for juli måned.Leiligheten passer svært godt for midlertidig opphold, som sommerjobb eller mellom to boliger.Leies ut ferdig møblert med nye møbler, og ligger i et meget rolig og etablert boligområde.Om leiligheten:2-roms, 60 kvmBad av nyere datoKjøkken av eldre standardVestvendt veranda med god utsiktLigger i 4. etasjeLys og praktisk planløsningBeliggenhet og nærområde:Svært gode kollektivmuligheterTog fra Haugenstua – ca. 10 min gangeT-bane fra Furuset – ca. 13 min gangeBuss – ca. 5 min gangeRolig og trivelig områdeButikker og servicetilbud på Haugenstua og Furuset senterGode tur- og rekreasjonsmuligheter i marka like i nærhetenInkludert / praktisk:Internett og varmtvann inkludert i leienStrøm kommer i tilleggInnvendig garasjeplass mulig mot tilleggLeies ut til 1–2 rolige og ordenspersonerIkke røykIkke husdyrØkonomi:Leie: kr 19 500 for julihvor 50 % betales ved inngåelse av leiekontrakt og 50 % 10 dager før leieperioden starter.Depositum: kr 12 000som betales 10 dager før leieperioden starter.Garasjeplass (ikke lademulighet): Mulig mot tillegg, etter avtale Leiligheten egner seg best for personer som ønsker et ryddig, komfortabelt og forutsigbart midlertidig bosted.Send gjerne en melding med litt informasjon om deg/dere og formålet med leieforholdet ved interesse.Visning etter nærmere avtale.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

60 m²

Pris

19 500 kr

Pris per m²

325 kr

Kart

Annonsen ligger på 1055 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 75.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 75m²

0982 Oslo, Norway

15 800 kr / måned

leilighet på 34.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 34m²

1164 Oslo, Norway

15 900 kr / måned

leilighet på 53.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 53m²

1262 Oslo, Norway

16 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg