Publisert i går

2 rom leilighet på 60m² i Oslo

0561 Oslo, Norway

23 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

TØYEN V/BOTANISK HAGE - Umøblert 3-roms med balkong-Renovert-Varmtvann og wifi inkl.-Langtidsleie!- Ledig fra 01.juli !

TØYEN V/BOTANISK HAGE - Umøblert 3-roms med balkong-Renovert-Varmtvann og wifi inkl.-Langtidsleie!- Ledig fra 01.juli ! BeskrivelseInnholdVelkommen til Motzfeldts gate 23!Flott 3-roms leilighet beliggende sentralt på Tøyen like nedenfor Botaniske Hage. Boligen ligger i 4 etasje i moderne bygård med heis, lukket og skjermet gårdsrom samt garasjeanlegg i kjeller. Leiligheten fremstår som arealeffektiv og romslig. Utgang fra stue til sydvestvendt balkong som vender mot stort felles hageanlegg. Her bor du svært sentralt med kort vei til hyggelige kafeer, butikker, kollektivtransport og byens pulserende uteliv.Boligen er kun ledig for langtidsleie!Obs! Dyrehold er tillatt mot et tillegg i husleien.Leietaker tegner eget abonnement for strøm.Varmtvann, grunnpakke internett, vann og avløpsutgifter er inkludert i husleien.Leiligheten inneholder: Entré, stue, kjøkken, bad, 2 soverom og innvendig bod.Vaskemaskin og tørketrommel medfølger. Bod på loftet medfølger.Parkering:Medfølger ikke parkeringplass med leiligheten, parkering i gate etter gjeldende bestemmelser.Bebyggelsen:Det er primært leilighets-/ gårdsbebyggelse i området.***********************************************Er du interessert?Send meg INTERESSENTSKJEMA fra annonsen med kortfattet info om deg selv og de som skal bo i boligen. Ta med info som jobb, økonomi, referanser og kort informasjon om hvem dere er (Ikke SMS). Ved andre spørsmål, send meg en e-post til karolis. you interested?Send me a INTERESSENTSKJEMA from the ad with brief info about yourself and those who will live in the apartment. Include information such as work, finances, references and brief information about who you are (Not SMS).If you have other questions, send me a e

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

60 m²

Pris

23 000 kr

Pris per m²

383 kr

Kart

Annonsen ligger på 0561 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 48.38 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 48m²

0598 Oslo, Norway

18 400 kr / måned

leilighet på 33.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 33m²

Lincoln Sports Bar, Vogts gate, 0476 Oslo, Norway

18 400 kr / måned

leilighet på 60.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 60m²

0585 Oslo, Norway

18 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg