Publisert for 2 dager siden
3045 Drammen, Norway
14 500 kr / måned
STRØMSØ - Moderne og sentral 3-roms leilighet til leie i Drammen sentrum Praktisk 3-roms leilighet med sentral beliggenhetPraktisk og romslig 3-roms leilighet med god planløsning og to separate soverom til leie. Leiligheten har skråtak som gir særpreg og en åpen stue-/kjøkkenløsning med god romfølelse.Kort fortalt2 separate soveromÅpen stue-/kjøkkenløsningIntegrert oppvaskmaskinVaskemaskin inkludertMøblering kan tilbys mot tilleggCa. 600 meter til togstasjonInternett: 600 kr/mndDepositumsgaranti mulig gjennom HoFelles takterasseLeiligheten passer godt for par, venner som ønsker å dele, eller en liten familie.Kort vei til butikker, servicetilbud og kollektivtransport med enkel pendling.Månedlig leie: 14 500 krDepositum/depositumsgaranti etter avtale.Langtidsleie foretrekkes.Ta
STRØMSØ - Moderne og sentral 3-roms leilighet til leie i Drammen sentrum Praktisk 3-roms leilighet med sentral beliggenhetPraktisk og romslig 3-roms leilighet med god planløsning og to separate soverom til leie. Leiligheten har skråtak som gir særpreg og en åpen stue-/kjøkkenløsning med god romfølelse.Kort fortalt2 separate soveromÅpen stue-/kjøkkenløsningIntegrert oppvaskmaskinVaskemaskin inkludertMøblering kan tilbys mot tilleggCa.
600 meter til togstasjonInternett: 600 kr/mndDepositumsgaranti mulig gjennom HoFelles takterasseLeiligheten passer godt for par, venner som ønsker å dele, eller en liten familie.Kort vei til butikker, servicetilbud og kollektivtransport med enkel pendling.Månedlig leie: 14 500 krDepositum/depositumsgaranti etter avtale.Langtidsleie foretrekkes.Ta
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
65 m²
Pris
14 500 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Møblert
Ja
Pris per m²
223 kr
Annonsen ligger på 3045 Drammen, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Drammen