1 rom leilighet på 47m² i Oslo

0484 Oslo, Norway

21 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Strøken, moderne og møblert leilighet i Nydalen leies ut

Strøken, moderne og møblert leilighet i Nydalen leies ut Boligen i Lillogata 5 B er en delikat 2-roms leilighet på 47 kvadrat i byggets 1 etg. med solrik terrasse på hele 15 kvm. Leiligheten ligger usjenert til i en rolig blindvei, og med umiddelbar nærhet til idylliske grøntområder med gode muligheter for rekreasjon. Det er trappefri adkomst fra pent opparbeidet fellesområde, og boligen vender ut mot stort inngjerdet grøntareal.Leiligheten fremstår som nyoppusset og holder en god standard. I 2022 ble samtlige overflater malt, og gulvet ble slipt og lakket. Leiligheten innehar et tidløst kjøkken i delvis åpen løsning med stuen, stort hoved-soverom med god garderobeplass, samt et delikat baderom der det medfølger vaskemaskin med vask/tørk funksjon. Du får også muligheten til å benytte en stor bod tilknyttet leiligheten på ca. 7 kvm. Tidvis mulighet for leie av garasjeplass via andre i sameiet.Boligen søkes langtidsutleid til rolig ansvarsbevisst par (25 år +), eller en voksen person. Alternativt godt voksne studenter. Referanser kreves, og det aksepteres ikke NAV garanti. Depositum på 3 mnd. husleie kr. 60 000,- skal innbetales på depositumskonto ved leieinngåelse, og forbrukerrådets husleiekontrakt utferdiges mellom partene.Interessenter bes skrive litt om seg selv, og gjerne for hvilket tidsrom leiligheten ønskes leid. Det vil bli oppfattet som seriøst om referanser oppgis uoppfordret ved første gangs

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

47 m²

Pris

21 000 kr

Pris per m²

447 kr

Kart

Annonsen ligger på 0484 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 44.83 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 45m²

0175 Oslo, Norway

16 900 kr / måned

leilighet på 30.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 30m²

0187 Oslo, Norway

16 900 kr / måned

leilighet på 50.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 50m²

0286 Oslo, Norway

16 950 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg