Publisert i går

4 rom leilighet på 104m² i Oslo

1051 Oslo, Norway

23 800 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Stor 4-roms leilighet (Sommerferie)

Stor 4-roms leilighet (Sommerferie) Stor leilighet med 3-soverom i borettslaget rett ved siden av Furuset senter tilgjengelig fra 20.Juni til 20.aug (sommerferie) nær kollektiv transport og butikker nnet Fellesvaskeriet og tørkerom

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

4

Størrelse

104 m²

Pris

23 800 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

229 kr

Kart

Annonsen ligger på 1051 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

Nytt
leilighet på 79.0 m² med 3 soverom – Koselig oppholdsrom

3 rom leilighet på 79m²

0456 Oslo, Norway

19 500 kr / måned

leilighet på 110.0 m² med 3 soverom – Koselig oppholdsrom

3 rom leilighet på 110m²

Tokerudberget 23, 0986 Oslo, Norway

20 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg