1540 Vestby, Norway
15 000 kr / måned
Sokkelleilighet til leie i Vestby Lys og trivelig sokkelleilighet på 65 kvm med egen inngang og god planløsning. Leiligheten ligger meget sentralt i Vestby, kun 5 minutters gange til tog og sentrum (ca. 22 min med tog til Oslo).Boligen har en åpen og innbydende stue- og kjøkkenløsning med stort vindu som gir rikelig med naturlig lys. To soverom, ett romslig hovedsoverom og ett mindre som passer fint som barnerom eller kontor.Flislagt bad med dusj og opplegg for vaskemaskin/tørketrommel. Varmekabler i alle rom unntatt soverommene.Overbygget inngangsparti og usjenert uteplass med peis gir gode muligheter for å nyte uteområdet.Leiligheten kommer med både innvendig og utvendig bod.Strøm er ikke inkludertMaks tre personerTidligst mulig overtagelse 1.juniDepositum og første måneds leie må være innbetalt kr 45 000 før kontrakt signeres. Nav-garanti aksepteres ikke. Ikke husdyrVisning etter avtale på tlf. eller melding og fint om du skriver noen ord om deg selv, referanse er ønskelig😃
Sokkelleilighet til leie i Vestby Lys og trivelig sokkelleilighet på 65 kvm med egen inngang og god planløsning. Leiligheten ligger meget sentralt i Vestby, kun 5 minutters gange til tog og sentrum (ca. 22 min med tog til Oslo).Boligen har en åpen og innbydende stue- og kjøkkenløsning med stort vindu som gir rikelig med naturlig lys. To soverom, ett romslig hovedsoverom og ett mindre som passer fint som barnerom eller kontor.Flislagt bad med dusj og opplegg for vaskemaskin/tørketrommel. Varmekabler i alle rom unntatt soverommene.Overbygget inngangsparti og usjenert uteplass med peis gir gode muligheter for å nyte uteområdet.Leiligheten kommer med både innvendig og utvendig bod.Strøm er ikke inkludertMaks tre personerTidligst mulig overtagelse 1.juniDepositum og første måneds leie må være innbetalt kr 45 000 før kontrakt signeres.
Nav-garanti aksepteres ikke. Ikke husdyrVisning etter avtale på tlf. eller melding og fint om du skriver noen ord om deg selv, referanse er ønskelig😃
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
60 m²
Pris
15 000 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Pris per m²
250 kr
Annonsen ligger på 1540 Vestby, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Vestby