Publisert for 4 dager siden

2 rom leilighet på 60m² i Lillehammer

2615 Lillehammer, Norway

15 200 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Sentral leilighet

Sentral leilighet BeskrivelseVi har ledig leilighet i Lilehammer sentrum Den er rett ved bysentrum, togstasjon, Remabutikk på andre siden av gata, buslinjer, og gode kollektive muligheter Nordre park er nabo til eiendommen og er en yppelig plass for lek og rekreasjon. Leiligheten er ledig fra mnd depositum. Leiligheten er tilknyttet fjernvarme som omfatter varmtvann og gulvvarme - Andel for leilighetene faktureres etter areal. Leiligheten har egen strømmåler, og leietager tegner egen avtale på denne. Eidsiva digital har kabler inn i bygget og leietager tegner selv abb. etter eget ønske. Det er eget Flexit ventilasjonsanlegg for leiligheten, og bygget er koblet opp til 110 brannalarmsentral. Innebygde hvitevarer følger med og det er klesskap på rommene. Leiligheten har innvendig bod med vannteknisk skap, sikringsskap, ventilasjon. Dersom det er ønskelig med mer lagerplass så er dette mulig å leie i nabobygget via o Det er muilgheter for parkering syd for bygget, og disse tildeles etter behov og ønsker. kr 640 + mva = 800,- per måned.Vi har ekstra parkeringsplasser i bakgården om man trenger mer enn en 1 parkeringsplass. Visning gjøres forteløpende etter avtale.

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

60 m²

Pris

15 200 kr

Pris per m²

253 kr

Kart

Annonsen ligger på 2615 Lillehammer, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Lillehammer

leilighet på 37.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 37m²

2609 Lillehammer, Norway

13 500 kr / måned

leilighet på 50.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 50m²

2609 Lillehammer, Norway

15 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg