Publisert i dag

2 rom leilighet på 58m² i Trondheim

7030 Trondheim, Norway

14 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

SENTRAL 3-ROMS VED ELGESETER PARK

SENTRAL 3-ROMS VED ELGESETER PARK Fin umøblert 3 roms leilighet med meget sentral beliggenhet i forhold til sentrum, St. Olavs hospital og NTNU Gløshaugen. Ingen gjennomgangstrafikk. Grenser til parken. Rolig strøk . Hage i bakgården. Peisovn i stua. Gulvvarme i alle rom . Vaskemaskin i vaskekjeller. Bod i kjeller. Nye vinduer i hele gården 2022. Dyrehold er ikke tillatt.

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

58 m²

Pris

14 000 kr

Pris per m²

241 kr

Kart

Annonsen ligger på 7030 Trondheim, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Trondheim

leilighet på 60.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 60m²

7014 Trondheim, Norway

11 200 kr / måned

leilighet på 55.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 55m²

Thomas Hirsch gate, 7066 Trondheim, Norway

11 500 kr / måned

leilighet på 46.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 46m²

Ranheim, Stasjonsvegen, 7055 Ranheim, Norway

11 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg