Publisert i dag

4 rom leilighet på 81m² i Oslo

Underhaugsveien 11A, 0354 Oslo, Norway

40 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: 02-08-0026

Rom i sentral bofellesskap i Homansbyen / Majorstua ledig fra 02.08.2025

Rom i sentral bofellesskap i Homansbyen / Majorstua ledig fra Lys og fin 5 roms leilighet med 4 soverom på totalt ca. 81 kvm i Underhaugsveien 11A i Oslo leies ut fra . Visnnig planlegges lørdag 16.5 , i tidsrommet 13-15 etter avtale.Leiligheten har fire soverom, kjøkken, bad og stue.Boligen ligger i ett rolig strøk med kort vei til alt, slik som trikk og kollektivtilbud, utdanningssteder osv. Her bor du supersentralt, men rolig. Boligen er delvis møblert med bla sofa i stue, stoler på kjøkken og stue samt enkelte garderobeskap osv. Det minste rommet som leies ut er ferdig møblert med seng (madrass kan medfølge), garderobeskap og pult. For dette rommet trenger du kun å ta med sengetøy og dyne/pute for å flytte rett inn og starte i jobb eller med studier. De andre rommene er mindre møblert.Pris 40000 per måned og 3 mnd depositum. Ikke mulig med dep. garanti eller NAV garanti.Husleien inkluderer strøm, oppvarming, varmtvann og internett. Det garanteres ikke for oppetid/tilgjengelighet på internett, men det har ikke vært noen problemer de siste årene. Strøm er inkludert opp til 20% over siste års forbruk. Evt. forbruk over dette vil bli fakturert i tillegg. Siden oppvarming og varmtvann også er inkludert via radiatorer gir dette svært forutsigbare og lave kostnader. De siste to årene har leietakere kun betalt den faste mnd. leien.Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr.Det er ikke tillatt med røyking&vaping i leiligheten eller husdyr. Forvaltning på Ho Utleier vil forvalte leieforholdet på Ho. For leietaker betyr dette i all hovedsak at husleien faktures og innkreves av Ho Husleiekontrakt For partenes trygghet vil utleier benytte Ho sin leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID. Depositumskonto Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Ho Kredittsjekk Utleier kan velge å kredittsjekke potensielle leietakere på Ho. Det vil da bli stilt krav om inntekt og null betalingsanmerkninger. Leietaker-CV Interessenter til boligen vil bli oppfordret til å opprette en gratis Leietaker-CV på Ho. Dette gir deg som utleier mer informasjon om interessenten slik at prosessen med å velge ut leietaker blir raskere og enklere.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

4

Størrelse

81 m²

Pris

40 000 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

02-08-0026

Møblert

Ja

Pris per m²

494 kr

Kart

Annonsen ligger på Underhaugsveien 11A, 0354 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 100.0 m² med 3 soverom – Koselig oppholdsrom

3 rom leilighet på 100m²

Cateringo, Rubina Ranas gate, 0190 Oslo, Norway

40 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg