Publisert i går
Holter, 2034 Holter, Norway
4 500 kr / måned
Rom i bofellesskap (gutt/mann) Rom 2 og 3 koster 4500krRom 6 koster 6000krFlott enebolig, kjøkken og bad. Rolig. Tilknytning til buss 20 meter unna til Oslo/GardemoenGreat house, kitchen and bathroom. Calm. Connection to bus 20 meter from the house Oslo/Gardemoen. Rom Rom 5 are available from 1 August
Rom i bofellesskap (gutt/mann) Rom 2 og 3 koster 4500krRom 6 koster 6000krFlott enebolig, kjøkken og bad. Rolig. Tilknytning til buss 20 meter unna til Oslo/GardemoenGreat house, kitchen and bathroom.
Calm. Connection to bus 20 meter from the house Oslo/Gardemoen. Rom Rom 5 are available from 1 August
Type bolig
leilighet
Rom
5
Størrelse
9 m²
Pris
4 500 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Pris per m²
500 kr
Annonsen ligger på Holter, 2034 Holter, Norway
Laster inn kart