Publisert for 4 dager siden
4022 Stavanger, Norway
24 000 kr / måned
Renovert i 2025 - Parkering, tv/internett inkludert Leiligheten ligger sentralt i Sandal og er nyoppusset i 2025, med 104 kvm fordelt på to soverom, en åpen stue og spisestueløsning, kjøkken, bad, separat toalett og en romslig gang. Hovedsoverommet har walk in garderobe med direkte adkomst til bad og vaskerom. Den store terrassen har balkongbed og markise som skjermer mot regn. Boligen ligger på gatenivå med egen inngang og parkering i lukket anlegg. I tillegg følger en bod i kjeller i nabobygget og uteområdene som er felles er velholdte. El billader kan leies mot tillegg. Strøm er ikke inkludert. Leies ut umøblert. Nær Wang toppidrett, DNB Arena, Lassabanene og Bunnpris ligger i samme kompleks. Umiddelbar nærhet til barnehage, skole og buss.Dersom riktige leietakere, kan leieperioden forlenges.
Renovert i 2025 - Parkering, tv/internett inkludert Leiligheten ligger sentralt i Sandal og er nyoppusset i 2025, med 104 kvm fordelt på to soverom, en åpen stue og spisestueløsning, kjøkken, bad, separat toalett og en romslig gang. Hovedsoverommet har walk in garderobe med direkte adkomst til bad og vaskerom. Den store terrassen har balkongbed og markise som skjermer mot regn. Boligen ligger på gatenivå med egen inngang og parkering i lukket anlegg.
I tillegg følger en bod i kjeller i nabobygget og uteområdene som er felles er velholdte. El billader kan leies mot tillegg. Strøm er ikke inkludert. Leies ut umøblert. Nær Wang toppidrett, DNB Arena, Lassabanene og Bunnpris ligger i samme kompleks. Umiddelbar nærhet til barnehage, skole og buss.Dersom riktige leietakere, kan leieperioden forlenges.
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
105 m²
Pris
24 000 kr
Pris per m²
229 kr
Annonsen ligger på 4022 Stavanger, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Stavanger