Publisert for 4 dager siden

2 rom leilighet på 2m² i Sandefjord

3241 Sandefjord, Norway

13 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Raveien 402A 2 sove rom

Raveien 402A 2 sove rom Raveien 402 A, 3241 Sandefjord LEDIG FRA MULIGHET FOR LANGTIDSLEIE. Hvis noen trenger å flytte inn tidligere, kan vi finne en løsning – ta

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

2 m²

Pris

13 000 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

6500 kr

Kart

Annonsen ligger på 3241 Sandefjord, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Sandefjord

leilighet på 76.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 76m²

3228 Sandefjord, Norway

11 900 kr / måned

leilighet på 51.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 51m²

3229 Sandefjord, Norway

11 900 kr / måned

leilighet på 67.0 m² med 3 soverom – Koselig oppholdsrom

3 rom leilighet på 67m²

3209 Sandefjord, Norway

12 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg