Publisert i går

1 rom leilighet på 70m² i Sarpsborg

1721 Sarpsborg, Norway

9 200 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

pen leilighet til leie nær sentrum

pen leilighet til leie nær sentrum Pen lys leilighet nær sentrum og jernbane.Leien inkluderer internettVarmekabler I gulv. ingen dyr ønskes.Nær sentrum Ett soverom .Depositum er ett minimumGulv på bad og kjøkken er nylig flislagtLeiligheten er ledig omgående

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

70 m²

Pris

9 200 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

131 kr

Kart

Annonsen ligger på 1721 Sarpsborg, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Sarpsborg

leilighet på 46.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 46m²

1721 Sarpsborg, Norway

7 850 kr / måned

leilighet på 35.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 35m²

1727 Sarpsborg, Norway

8 000 kr / måned

leilighet på 45.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 45m²

1724 Sarpsborg, Norway

8 900 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg