Publisert i går

1 rom leilighet på 40m² i Oslo

0284 Oslo, Norway

18 600 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Pen leilighet - 2 roms 40 m2 med nytt kjøkken og bad

Pen leilighet - 2 roms 40 m2 med nytt kjøkken og bad 2-roms hybel leil med pent bad, kombinert vaskemaskin/tørketrommel. Soverom med plass til dobbelt seng cm samt 150 cm garderobe skap Nytt kjøkken med integrerte hvitevarer. Kjøl/ frys og oppvask maskin. Stort matskap og induksjon toppDet tegnes eget strøm abonnement for leiligheten. Grunn pakke for internett og standard tv pakke inkludert. Det er hverken bod eller parkering tilhørende leiligheten. Vi benytter o som utleie plattform og det kan her tegnes depositums garanti slik at man ikke betaler inn depositum sum.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

40 m²

Pris

18 600 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Parkering

Ja

Pris per m²

465 kr

Kart

Annonsen ligger på 0284 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 31.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 31m²

0175 Oslo, Norway

14 900 kr / måned

leilighet på 39.59 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 40m²

0196 Oslo, Norway

14 900 kr / måned

leilighet på 50.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 50m²

0680 Oslo, Norway

15 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg