Hønefoss, Buskerud, Norway
9 830 kr / måned
9830 NOK *Prisen endrer seg til 10220 NOK fra august Prisen kan variere med enheten du får tildelt. 34 kvm Størrelse og inventar kan variere med enheten du får tildelt. Bildene er kun eksempler på boligtypen og kan avvike fra enheten du får. Strøm inkludert Strøm er inkludert i husleia. 👉 OBS! Hybelen/leiligheten er ikke nødvendigvis ledig. Dette er bare en oversikt, så legg til flere alternativer i søknaden din for større sjanse for rask tildeling. Dobbeltseng Garderobeskap Skohylle Solskjerming Induksjonskomfyr Kjøleskap
9830 NOK *Prisen endrer seg til 10220 NOK fra august Prisen kan variere med enheten du får tildelt. 34 kvm Størrelse og inventar kan variere med enheten du får tildelt. Bildene er kun eksempler på boligtypen og kan avvike fra enheten du får. Strøm inkludert Strøm er inkludert i husleia.
👉 OBS! Hybelen/leiligheten er ikke nødvendigvis ledig. Dette er bare en oversikt, så legg til flere alternativer i søknaden din for større sjanse for rask tildeling. Dobbeltseng Garderobeskap Skohylle Solskjerming Induksjonskomfyr Kjøleskap
Type bolig
studentbolig
Rom
1
Størrelse
34 m²
Pris
9 830 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Pris per m²
289 kr
Annonsen ligger på Hønefoss, Buskerud, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Hønefoss