2 rom leilighet på 42m² i Stavanger

Vaisenhusgata, 4012 Stavanger, Norway

6 800 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Nytt og veldig sentralt

Nytt og veldig sentralt Sentrumsnær leilighet med bussholdeplass rett rundt hjørnet som tar deg dit du ønsker i Stavanger. Matbutikk og gode turmuligheter i nærområdet.Vi gjennomfører kun visning med leietakere som vi mener er aktuelle og som passer leilighetenLeiligheten leveres med internett og kommunale avgifter inkludert i husleien. Det eneste du betaler utenom er tv, innboforsikring og strøm.

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

42 m²

Pris

6 800 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

162 kr

Kart

Annonsen ligger på Vaisenhusgata, 4012 Stavanger, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Stavanger

leilighet på 11.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 11m²

4021 Stavanger, Norway

5 500 kr / måned

leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 10m²

4010 Stavanger, Norway

6 000 kr / måned

leilighet på 47.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 47m²

Bratteberggata, 4013 Stavanger, Norway

6 150 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg