Publisert i dag
3440 Røyken, Norway
14 500 kr / måned
Nyoppusset og moderne 2-roms leilighet med egen inngang – nær marka og kollektivtransport Lys og nyoppusset leilighet til leie i underetasjen av enebolig. Leiligheten holder gjennomgående høy standard og har egen inngang.Leiligheten er ca. 50 kvm og består av:Romslig oppholdsrom/stue med downlightsSoveromKjøkken - med hvitevarer Helt nytt bad - med opplegg for vaskemaskinPraktisk bodLeiligheten er nyoppusset, med moderne og lyse overflater.Boligen ligger i et rolig og attraktivt område rett ved marka, med flotte og populære turmuligheter året rundt. Det er ca. 10 minutters gange til togstasjon og lokalsentrum med butikker og servicetilbud. Buss med direkte forbindelse til Oslo og Drammen går også ca. 10 minutter unna.Passer fint for én person eller et par som ønsker en moderne bolig med nærhet til natur og gode kollektivforbindelser.Lademulighet for elbil kan avtales. Ikke røyk eller dyr. Leie inkuderer: renovasjon, strøm, vann, wifi. Ta gjerne
Nyoppusset og moderne 2-roms leilighet med egen inngang – nær marka og kollektivtransport Lys og nyoppusset leilighet til leie i underetasjen av enebolig. Leiligheten holder gjennomgående høy standard og har egen inngang.Leiligheten er ca. 50 kvm og består av:Romslig oppholdsrom/stue med downlightsSoveromKjøkken - med hvitevarer Helt nytt bad - med opplegg for vaskemaskinPraktisk bodLeiligheten er nyoppusset, med moderne og lyse overflater.Boligen ligger i et rolig og attraktivt område rett ved marka, med flotte og populære turmuligheter året rundt.
Det er ca. 10 minutters gange til togstasjon og lokalsentrum med butikker og servicetilbud. Buss med direkte forbindelse til Oslo og Drammen går også ca. 10 minutter unna.Passer fint for én person eller et par som ønsker en moderne bolig med nærhet til natur og gode kollektivforbindelser.Lademulighet for elbil kan avtales. Ikke røyk eller dyr. Leie inkuderer: renovasjon, strøm, vann, wifi. Ta gjerne
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
50 m²
Pris
14 500 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Pris per m²
290 kr
Annonsen ligger på 3440 Røyken, Norway
Laster inn kart