Publisert for 6 dager siden
4623 Kristiansand, Norway
10 000 kr / måned
Nyoppusset og lys hybel med egen inngang og parkering Hybel leies ut i et rolig og sentralt boligområde i Kristiansand, like ved Andøya. Området er kjent for sin gode beliggenhet og høye bokvalitet. Boligen er nyoppusset. Den passer godt for én person som ønsker en praktisk og enkel bolig med egen inngang. Klar for overtakelse fra 📍 Beliggenhet:- Gode bussforbindelser – Bussholdeplass 2 min unna- Fine turområder nær sjøen og i skogsterreng.- Dagligvarebutikk – Ca. 350 meter unna- Kort vei til sentrum🏠 Hybelen har:- Egen inngang- Varmekabler i gulvet- Soverom med enkeltseng og dobbelt garderobeskap- Delvis møblert med to sofaer, kjøkkenbord og TV-benk- Internet- Kjøkken med stekeovn, platetopp og ventilator (alt nytt)- Kjøleskap med fryser- Bad med dusj (nytt)- Kombinert vaskemaskin og tørketrommel (2-i-1) (nytt)- ParkeringDet er ønskelig med en ryddig og ansvarsfull leietaker som tar godt vare på boligen og respekterer omgivelsene.Vi er kun interessert i én enkeltperson uten husdyr som leietaker.Interessenter som skriver litt om seg selv og sin arbeid-/studiesituasjon prioriteres!Visning kun etter avtale.Røykfri og festfri bolig. Husdyr ikke tillatt!NAV-garanti aksepteres ikke. Pris eks strøm.Depositum kan også ordnes via Tryg Forsikring som depositumsgaranti.
Nyoppusset og lys hybel med egen inngang og parkering Hybel leies ut i et rolig og sentralt boligområde i Kristiansand, like ved Andøya. Området er kjent for sin gode beliggenhet og høye bokvalitet. Boligen er nyoppusset. Den passer godt for én person som ønsker en praktisk og enkel bolig med egen inngang. Klar for overtakelse fra 📍 Beliggenhet:- Gode bussforbindelser – Bussholdeplass 2 min unna- Fine turområder nær sjøen og i skogsterreng.- Dagligvarebutikk – Ca. 350 meter unna- Kort vei til sentrum🏠 Hybelen har:- Egen inngang- Varmekabler i gulvet- Soverom med enkeltseng og dobbelt garderobeskap- Delvis møblert med to sofaer, kjøkkenbord og TV-benk- Internet- Kjøkken med stekeovn, platetopp og ventilator (alt nytt)- Kjøleskap med fryser- Bad med dusj (nytt)- Kombinert vaskemaskin og tørketrommel (2-i-1) (nytt)- ParkeringDet er ønskelig med en ryddig og ansvarsfull leietaker som tar godt vare på boligen og respekterer omgivelsene.Vi er kun interessert i én enkeltperson uten husdyr som leietaker.Interessenter som skriver litt om seg selv og sin arbeid-/studiesituasjon prioriteres!Visning kun etter avtale.Røykfri og festfri bolig.
Husdyr ikke tillatt!NAV-garanti aksepteres ikke. Pris eks strøm.Depositum kan også ordnes via Tryg Forsikring som depositumsgaranti.
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
45 m²
Pris
10 000 kr
Pris per m²
222 kr
Annonsen ligger på 4623 Kristiansand, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Kristiansand