Publisert for 2 dager siden

1 rom leilighet på 34m² i Bodø

8003 Bodø, Norway

11 800 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Nyoppusset loftsleilighet Vestbyen

Nyoppusset loftsleilighet Vestbyen Sentral og flott total renovert leilighet med ett lite soverom, leies ut.Delvis møblert med kabel TV og fiber Internett.Flott flislagt bad med varmekabler.Nytt kjøkken med integrert kjøleskap ,oppvaskmaskin , komfyr og platetopp.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

34 m²

Pris

11 800 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Møblert

Ja

Pris per m²

347 kr

Kart

Annonsen ligger på 8003 Bodø, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Bodø

leilighet på 41.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 41m²

8010 Bodø, Norway

10 000 kr / måned

leilighet på 60.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 60m²

8050 Tverlandet, Norway

10 000 kr / måned

leilighet på 31.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 31m²

Bodøsjøveien, 8070 Bodø, Norway

10 900 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg