Publisert for 2 dager siden
St. Olavs gate 2, 2414 Elverum, Norway
15 000 kr / måned
Nyoppusset Leilighet i Elverum ledig fra LEILIGHETEN ER UNDER OPPUSSING - BILDER KOMMER:)Leilighet på 74 kvm på Grindalsvegen 15B i Elverum leies ut fra . Boligen er delvis møblert. Den innehar fasiliteter som sør-vestvendt balkong/terrasse, peis og ligger i et barnevennlig og rolig område. Kort nærhet til Elverum sentrum og Universitet i Innlandet. Perfekt for to studenter!Leiligheten leies ut for kr per måned. Husleien inkluderer hvitevarer, Internett, tv, vann og avløp. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr. Depositumsgaranti kan også vurderes.Leiligheten er nå under siste fasen i oppussingen, men er klar til overtakelse 1.07!Ta
Nyoppusset Leilighet i Elverum ledig fra LEILIGHETEN ER UNDER OPPUSSING - BILDER KOMMER:)Leilighet på 74 kvm på Grindalsvegen 15B i Elverum leies ut fra . Boligen er delvis møblert. Den innehar fasiliteter som sør-vestvendt balkong/terrasse, peis og ligger i et barnevennlig og rolig område. Kort nærhet til Elverum sentrum og Universitet i Innlandet.
Perfekt for to studenter!Leiligheten leies ut for kr per måned. Husleien inkluderer hvitevarer, Internett, tv, vann og avløp. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr. Depositumsgaranti kan også vurderes.Leiligheten er nå under siste fasen i oppussingen, men er klar til overtakelse 1.07!Ta
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
74 m²
Pris
15 000 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
01-07-0026
Møblert
Ja
Balkong
Ja
Terrasse
Ja
Pris per m²
203 kr
Annonsen ligger på St. Olavs gate 2, 2414 Elverum, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Elverum