Publisert i dag

1 rom leilighet på 77m² i Bergen

5008 Bergen, Norway

20 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Nyoppusset 2-roms leilighet med balkong på Nygård

Nyoppusset 2-roms leilighet med balkong på Nygård Lys og moderne 2-roms leilighet med attraktiv beliggenhet på Nygård i Bergen sentrum. Leiligheten ligger i 6. etasje med heis og har en fin balkong. Soverom vendt mot rolig bakgård.Hele leiligheten, bortsett fra badet, ble pusset opp høsten 2025 og fremstår som moderne og innbydende.Kort gangavstand til sentrum, UIB, kollektivtransport og alle byens fasiliteter.Soneparkering rett utenfor bygget (kr 582/mnd).Leies ut i perioden 9. juni til 6. september.Leie: 20 000 kr/mnd (inkl. internett).

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

77 m²

Pris

20 000 kr

Pris per m²

260 kr

Kart

Annonsen ligger på 5008 Bergen, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Bergen

Nytt
leilighet på 60.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 60m²

5119 Ulset, Norway

16 000 kr / måned

Nytt
leilighet på 76.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 76m²

5164 Laksevåg, Norway

16 000 kr / måned

Nytt
leilighet på 60.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 60m²

5239 Rådal, Norway

16 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg