Publisert for 4 dager siden

1 rom leilighet på 39m² i Skjetten

2013 Skjetten, Norway

12 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Nylig oppusset 2-roms Hybel leilighet i Skjetten, Lillestrøm

Nylig oppusset 2-roms Hybel leilighet i Skjetten, Lillestrøm Hybel leiligheten ligger i 1 etg. på en rekkehus og den består av egen inngang, stue med åpen kjøkkenløsning, soverom og bad. Høy standard med varme i gulv, laminat gulv og flislagt bad.Møblert med komfyr, induksjonstopp, mikrobølgeovn, kjøl/frys, vaskemaskin, sofa, stuebord, spisebord, spisestoler, seng og garderobeskap.Strøm betales til eieren via Vipps etter forbruk, basert på egen måler.Leiligheten ligger på kort avstand fra Strømmen Storsenter og turområder.Kollektiv til Oslo, Lillestrøm og Strømmen innen 3 minutters gang avstand.Hybel leiligheten leies ut maks 2 personer.Dyrehold ikke tillatt.Det er mulig å overta leiligheten tidligere.Send melding på Finn-annonsen med informasjon om deg/dere som er interessert, så tar jeg

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

39 m²

Pris

12 500 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Møblert

Ja

Pris per m²

321 kr

Kart

Annonsen ligger på 2013 Skjetten, Norway

Laster inn kart

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg