1 rom leilighet på 41m² i Oslo

0286 Oslo, Norway

24 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Nybygget leilighet med spektakulær utsikt på Bygdøy

Nybygget leilighet med spektakulær utsikt på Bygdøy Nybygget og moderne leilighet ferdigstilt høsten 2025 leies ut. Leiligheten har ett soverom samt åpen løsning med kjøkken og stue. Fra leiligheten er det panoramautsikt mot fjorden. Uteplass mot sør ikke til bruk for leietaker. Leiligheten leies ut møblert. Internett og strøm kommer i tillegg til leieprisen.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

41 m²

Pris

24 000 kr

Pris per m²

585 kr

Kart

Annonsen ligger på 0286 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 76.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 76m²

0982 Oslo, Norway

19 500 kr / måned

leilighet på 52.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 52m²

0485 Oslo, Norway

19 500 kr / måned

leilighet på 57.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 57m²

0564 Oslo, Norway

19 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg