Publisert i dag

1 rom leilighet på 54m² i Kjeller

2007 Kjeller, Norway

17 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

New, Modern Apartment in Kjeller Lillestrøm

New, Modern Apartment in Kjeller Lillestrøm The apartment is located central Lillesstrøm in Kjeller with close proximity to public transportation and grocery shopping. It is a 1 min walk to OsloMet and 3 mins walk to bus station etc.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

54 m²

Pris

17 000 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

315 kr

Kart

Annonsen ligger på 2007 Kjeller, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Kjeller

leilighet på 71.54 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 72m²

2007 Kjeller, Norway

18 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg