Publisert i dag
1178 Oslo, Norway
16 500 kr / måned
Moderne sokkelleilighet på ca. 70 kvm med egen inngang leies ut. Lys og koselig leilighet med egen inngang.Leiligheten ligger i et stille og rolig villaområde på Bekkelaget i Oslo. Klar for innflytning .Leiligheten har gjennomgående god standard og er delvis møblert.Varme i alle gulv.Store vinduer (rømningsvei) som gir mye lys. 240 cm takhøyde.Gang med skap.Stue/kjøkken komplett med hvitevarer sofa, puff, bord, tv-benk. Bad/toalett med dusjhjørne, baderomsmøbel, speil, vaskemaskin. Soverom 1 romslig med god skapplass.Soverom/bod 2 med skyvedørsgarderobe.De fleste lyspunkter er dim-bare og det er egen intern strømmåler (må ikke tegne eget abonnement). Kabel-tv og Wi-Fi er inkludert. (Wi-Fi forsterker anbefales)Gateparkering med kort vei inn til leilighet.Kort vei til trikk, t-bane og buss.Leietagere med et langsiktig perspektiv vil bli prioritert.Ikke dyr, ikke røyk.Leiekontrakt (standard kontrakt) blir skrevet og depositum (3 mnd leie) má betales før innflytting.Visning etter avtale.Henvendelse via epost med litt informasjon om deg/dere, og gjerne referanse fra tidligere leieforhold.NAV-garanti godtas ikke.Firmagaranti godtas. (Pendlere)
Moderne sokkelleilighet på ca. 70 kvm med egen inngang leies ut. Lys og koselig leilighet med egen inngang.Leiligheten ligger i et stille og rolig villaområde på Bekkelaget i Oslo. Klar for innflytning .Leiligheten har gjennomgående god standard og er delvis møblert.Varme i alle gulv.Store vinduer (rømningsvei) som gir mye lys. 240 cm takhøyde.Gang med skap.Stue/kjøkken komplett med hvitevarer sofa, puff, bord, tv-benk. Bad/toalett med dusjhjørne, baderomsmøbel, speil, vaskemaskin. Soverom 1 romslig med god skapplass.Soverom/bod 2 med skyvedørsgarderobe.De fleste lyspunkter er dim-bare og det er egen intern strømmåler (må ikke tegne eget abonnement). Kabel-tv og Wi-Fi er inkludert.
(Wi-Fi forsterker anbefales)Gateparkering med kort vei inn til leilighet.Kort vei til trikk, t-bane og buss.Leietagere med et langsiktig perspektiv vil bli prioritert.Ikke dyr, ikke røyk.Leiekontrakt (standard kontrakt) blir skrevet og depositum (3 mnd leie) má betales før innflytting.Visning etter avtale.Henvendelse via epost med litt informasjon om deg/dere, og gjerne referanse fra tidligere leieforhold.NAV-garanti godtas ikke.Firmagaranti godtas. (Pendlere)
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
70 m²
Pris
16 500 kr
Pris per m²
236 kr
Annonsen ligger på 1178 Oslo, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Oslo