Publisert i går
1534 Moss, Norway
13 000 kr / måned
Moderne og totaloppusset 2-roms leilighet med egen terrasse i Mosseskogen Velkommen til Tiurveien 16, 1534 Moss – en moderne og totaloppusset leilighet beliggende i attraktive og rolige Mosseskogen.Leiligheten er på 45 kvm og ble totaloppusset fra slutten av 2025 med gjennomgående moderne standard. Her får du lyse overflater, moderne kjøkken og bad, flotte gulv og en praktisk planløsning med egen terrasse.Leiligheten inneholder:1 soveromÅpen stue-/kjøkkenløsningModerne badGangEgen terrasseLeiligheten leies ut med hvitevarer inkludert, herunder vaskemaskin, oppvaskmaskin, kjøleskap med fryser og komfyr.Boligen ligger i et rolig og hyggelig område med kort avstand til dagligvarebutikker og servicetilbud. KIWI, REMA 1000 og apotek ligger innen kort avstand. Det er også nærhet til bussforbindelser, skoler, barnehager og flotte turområder i Mosseskogen.Internett er inkludert i leien. Strøm kommer i tillegg.Perfekt for enslige eller par som ønsker en moderne leilighet i rolige omgivelser med nærhet til både natur og byliv.Ta gjerne
Moderne og totaloppusset 2-roms leilighet med egen terrasse i Mosseskogen Velkommen til Tiurveien 16, 1534 Moss – en moderne og totaloppusset leilighet beliggende i attraktive og rolige Mosseskogen.Leiligheten er på 45 kvm og ble totaloppusset fra slutten av 2025 med gjennomgående moderne standard. Her får du lyse overflater, moderne kjøkken og bad, flotte gulv og en praktisk planløsning med egen terrasse.Leiligheten inneholder:1 soveromÅpen stue-/kjøkkenløsningModerne badGangEgen terrasseLeiligheten leies ut med hvitevarer inkludert, herunder vaskemaskin, oppvaskmaskin, kjøleskap med fryser og komfyr.Boligen ligger i et rolig og hyggelig område med kort avstand til dagligvarebutikker og servicetilbud.
KIWI, REMA 1000 og apotek ligger innen kort avstand. Det er også nærhet til bussforbindelser, skoler, barnehager og flotte turområder i Mosseskogen.Internett er inkludert i leien. Strøm kommer i tillegg.Perfekt for enslige eller par som ønsker en moderne leilighet i rolige omgivelser med nærhet til både natur og byliv.Ta gjerne
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
45 m²
Pris
13 000 kr
Pris per m²
289 kr
Annonsen ligger på 1534 Moss, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Moss