Publisert i dag
1366 Lysaker, Norway
19 500 kr / måned
Moderne 2-roms leilighet med stor terrasse på 19 m². Garasje og heis. Sentralt beliggende v. sjøen og flotte turområder Leiligheten ligger i et meget attraktivt og sentralt område på Lysaker/Fornebu, med god tilknytting til kollektivtransport med hurtige avganger til Oslo sentrum. Kort avstand til det meste, bla. Fornebu S med over 80 butikker og spisesteder. Leiligheten har god planløsning med behagelig soverom, flislagt romslig bad, garderoberom og åpen stue/kjøkkenløsning med utgang til terrasse på 19 kvm. Rikelig med lagringsplass i romslig skyvedørsgarderobe i entré og kjellerbod på ca. 5 kvm.Langtidsleie med minimum 1 års kontrakt, gjerne 3 år.Leiligheten kort oppsummert: - Terrasse på hele 19 kvm - Moderne garasje anlegg - inkludert i leien. - Felles sykkelbod- Stor plass i kjellerbod- Sentralvarme- Offentlig vann/kloakk- kr. 45 000 depositum (depositumkonto opprettes)- Leiligheten leies umøblert- Husdyr er ikke tillatt - Leies ut til ikke-røykere - Referanser ønskelig NB: Vi ønsker helst å leie ut til en rolig enslig person, et par eller ukependlere. Er du interessert i en liten visning? Ta kontakt
Moderne 2-roms leilighet med stor terrasse på 19 m². Garasje og heis. Sentralt beliggende v. sjøen og flotte turområder Leiligheten ligger i et meget attraktivt og sentralt område på Lysaker/Fornebu, med god tilknytting til kollektivtransport med hurtige avganger til Oslo sentrum. Kort avstand til det meste, bla. Fornebu S med over 80 butikker og spisesteder. Leiligheten har god planløsning med behagelig soverom, flislagt romslig bad, garderoberom og åpen stue/kjøkkenløsning med utgang til terrasse på 19 kvm. Rikelig med lagringsplass i romslig skyvedørsgarderobe i entré og kjellerbod på ca.
5 kvm.Langtidsleie med minimum 1 års kontrakt, gjerne 3 år.Leiligheten kort oppsummert: - Terrasse på hele 19 kvm - Moderne garasje anlegg - inkludert i leien. - Felles sykkelbod- Stor plass i kjellerbod- Sentralvarme- Offentlig vann/kloakk- kr. 45 000 depositum (depositumkonto opprettes)- Leiligheten leies umøblert- Husdyr er ikke tillatt - Leies ut til ikke-røykere - Referanser ønskelig NB: Vi ønsker helst å leie ut til en rolig enslig person, et par eller ukependlere. Er du interessert i en liten visning? Ta kontakt
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
53 m²
Pris
19 500 kr
Pris per m²
368 kr
Annonsen ligger på 1366 Lysaker, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Bærum