2 rom leilighet på 56m² i Kristiansand

Henrik Wergelands gate, 4612 Kristiansand, Norway

9 789 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Modern tvårumslägenhet med komfort

Modern tvårumslägenhet med komfort Beskrivning: Denna moderna tvårumslägenhet i Kristiansand erbjuder ett centralt boende med bekväma bekvämligheter. Med ett modernt kök, ett luftigt vardagsrum, ett mysigt sovrum och ett fräscht badrum är lägenheten perfekt för den som vill ha en bekväm och stilfull tillvaro. Belägen i Kristiansand med närhet till restauranger, shopping och kommunikationer, är detta ett hemtrevligt boende för den som söker den idylliska norska stadsupplevelsen!

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

56 m²

Pris

9 789 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

175 kr

Kart

Annonsen ligger på Henrik Wergelands gate, 4612 Kristiansand, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Kristiansand

leilighet på 50.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 50m²

Henrik Wergelands gate, 4614 Kristiansand, Norway

7 989 kr / måned

leilighet på 60.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 60m²

Holbergs gate, 4614 Kristiansand, Norway

8 000 kr / måned

leilighet på 50.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 50m²

Frydenlundsveien, 4631 Kristiansand, Norway

8 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg