Publisert i dag

1 rom leilighet på 26m² i Trondheim

7018 Trondheim, Norway

6 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

MELLOMILA - Hybelrom ledig 1.august - Alt inkludert - Takterrasse

MELLOMILA - Hybelrom ledig 1.august - Alt inkludert - Takterrasse BeskrivelseInnholdVelkommen til Mellomila 28. Et hybelhus med 7 hybler. Huset er over tre plan og inneholder totalt 7 soverom. Felles stue, kjøkken og to bad. Det er også en stor felles takterrasse. Rom1: UTLEIDRom2: Pris 6.500,- | 13 kvm 2.etg | Ledig 1.augustRom3: Pris 6.500,- | 11 kvm 1.etg | Ledig 1.august Rom4: UTLEIDRom5: UTLEIDRom6: Pris 7.000,- | 19 kvm 1.etg | Ledig 1.augustRom7: UTLEIDEr du interessert? Fyll ut interesseskjemaet på annonsen så

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

26 m²

Pris

6 500 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Terrasse

Ja

Pris per m²

250 kr

Kart

7018 Trondheim, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Trondheim

leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Stilig komfort
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Den nye leieboligen din
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Utmerket leietilbud
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Godt planlagt
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Lys innredning
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Effektiv arealbruk
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Smart design
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Klar for utleie
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Luftig atmosfære

1 rom leilighet på 10m²

7020 Trondheim, Norway

5 500 kr / måned

leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Stilig komfort
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Utmerket leietilbud
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Godt planlagt
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Lys innredning
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Effektiv arealbruk
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Smart design
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Klar for utleie
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Luftig atmosfære
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Stilig komfort
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Utmerket leietilbud
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Godt planlagt