Publisert for 3 dager siden
Fuglem, 7584 Selbustrand, Norway
7 000 kr / måned
Lys sokkelleilighet med idyllisk utsikt Hei 🙂Jeg leier ut en godkjent sokkelleilighet på ca. 70 m².Lys og trivelig sokkelleilighet med egen parkering (plass til 2 biler) og garasje.Leiligheten består av stue, kjøkken, bad, ett soverom og bod.Gulvvarme i gang og bad.Flott utsikt og kort avstand til Selbusjøen (ca. 100 m).Pris: 7000,- kr per måned.Internett er inkludert.Strøm tegnes av leietaker (egen måler).Hvitevarer følger med. Møbler kan overtas etter avtale.På soverommet finnes det dobbeltseng og kommode (ikke på bilder) som kan overtas etter avtale også.Ønskes langtidsleie.Ta gjerne
Lys sokkelleilighet med idyllisk utsikt Hei 🙂Jeg leier ut en godkjent sokkelleilighet på ca. 70 m².Lys og trivelig sokkelleilighet med egen parkering (plass til 2 biler) og garasje.Leiligheten består av stue, kjøkken, bad, ett soverom og bod.Gulvvarme i gang og bad.Flott utsikt og kort avstand til Selbusjøen (ca.
100 m).Pris: 7000,- kr per måned.Internett er inkludert.Strøm tegnes av leietaker (egen måler).Hvitevarer følger med. Møbler kan overtas etter avtale.På soverommet finnes det dobbeltseng og kommode (ikke på bilder) som kan overtas etter avtale også.Ønskes langtidsleie.Ta gjerne
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
32 m²
Pris
7 000 kr
Pris per m²
219 kr
Fuglem, 7584 Selbustrand, Norway
Laster inn kart