Publisert i dag

2 rom leilighet på 45m² i Kristiansand

Peder Claussøns gate, 4608 Kristiansand, Norway

9 250 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Lys og trivelig leilighet

Lys og trivelig leilighet Leiligheten har hvitevarer - kjøleskap, vaskemaskin og oppvaskmaskin. Leiligheten er i 1 etg. med egen inngang og fremstår som lys og trivelig. Huset er bygd i 2006.
Strøm kommer i tillegg.
Ikke røyk.Ikke husdyr.

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

45 m²

Pris

9 250 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

206 kr

Kart

Annonsen ligger på Peder Claussøns gate, 4608 Kristiansand, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Kristiansand

leilighet på 56.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 56m²

Dronningens gate, 4608 Kristiansand, Norway

7 450 kr / måned

leilighet på 28.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 28m²

4630 Kristiansand, Norway

7 500 kr / måned

leilighet på 55.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 55m²

Kristian IVs gate, 4612 Kristiansand, Norway

7 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg