Publisert i dag

1 rom leilighet på 38m² i Oslo

0483 Oslo, Norway

18 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Lys og trivelig 2-roms. Balkong. Heis. Hvitevarer. SANDAKER. BI. STORO

Lys og trivelig 2-roms. Balkong. Heis. Hvitevarer. SANDAKER. BI. STORO Leiligheten og inventar er relativ nyttLeiligheten består av entre, soverom, bad, kjøkken og stue, samt bod i kjeller. Alle rom er lys og delikat med malte hvite veggflater og parkett/laminat på gulv.Leiligheten har en veldig bra rominndeling, og bruker arealen meget effektiv. Den virker større enn 38 kvm!!Det er store vinduer som gir fint naturlig lys.Badet har flislagte vegger og gulv, med varmekabler. Plasseffektiv dusj-dører, og veggmontert klosett. Ny vaskemaskin installert, kun 50cm dyp (standard er 60cm).Hvit kjøkken med alle hvitevarer (komfyr, oppvaskmaskin, stort kjøle- & fryseskap).Basis pakke med kabel-tv og bredbånd inkludert. Kan oppgraderes på kanaler og datamengde.Soverom med 2 klesskap, samt stort garderrobeskap i entre.Alle rom har spotlight belysning. Gardinstenger over alle vindu. Soverom har rullegardiner (lystett) i tillegg.Sørvestvendt balkong med utsikt over grøntområde i bakgård. Denne utsikten har ikke de 40-kvm leilighetene i bygget. De ser ut mot en murvegg; endeveggen på nabogård.Bra sol- og lys-forhold siden leiligheten er på 3.-etasje og har optimal posisjon ift åpent bakgård. Leiligheten har sol lenge gjennom dagen.BELIGGENHETRolig og sentralt på Sandaker i Sagene bydel, med kort vei til alle servicefunksjoner som kollektivtrafikk, butikker og kafeer.Dagligvarebutikk rett ved siden av. Sandaker Senter og Storo Senter ligger like i nærheten.Gangavstand til Handelshøyskolen BI i NydalenGode tur og rekreasjonsmuligheter i nærområdet, med hyggelige parker og grønne friområder som Bjølsenparken og Myraløkka. Kort vei til Akerselven med gang og sykkelstier.Nærmeste holdeplass for buss og trikk er i Grefsenveien. Trikk nr 11 Disen og Majorstuen, 12 Kjelsås eller 13 Lilleaker. Buss nr 56 til Torshov eller Solemskogen. Gateparkering i nabolaget.ANNETLeietaker tegner eget strømabonnement.Depositum: kr 54.000VISNINGTa

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

38 m²

Pris

18 000 kr

Pris per m²

474 kr

Kart

Annonsen ligger på 0483 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

Nytt
leilighet på 38.2 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 38m²

Ekebergveien 208, 1162 Oslo, Norway

14 400 kr / måned

Nytt
leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 10m²

Steenstrups gate 1B, 0554 Oslo, Norway

14 500 kr / måned

leilighet på 16.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 16m²

Pilestredet 41C, 0166 Oslo, Norway

14 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg