Publisert i dag
5032 Bergen, Norway
24 000 kr / måned
Lys og sentral 4-roms leilighet med 3 soverom, altan og gode solforhold Leier ut en romslig og sentralt beliggende 4-roms leilighet, godt egnet for studenter, vennegjeng, par eller familie.Leiligheten har en åpen stue- og kjøkkenløsning som gir en luftig og sosial romfølelse. Kjøkkenet er romslig, med god benkeplass og gode muligheter for å lage mat sammen. Fra stuen er det direkte utgang til altan med gode solforhold.Badet er fra 2014 og har fliser, varmekabler i gulv og vaskemaskin.Leiligheten inneholder:3 soveromKoselig stueRomslig kjøkkenFlislagt bad med vaskemaskinAltan/terrasse med gode solforholdHvitevarerTV og bredbåndFullt møblert stue, kjøkken, bad og gangMøblerte soverom etter avtaleLeiligheten ligger i et rolig og sentralt område, med kort gangavstand til sentrum. Her har du enkel tilgang til kafeer, butikker, barer, restauranter og andre servicetilbud.Butikker og servicetilbud i nærheten:Narvesen: ca. 300 meterMeny: ca. 300 meterApotek 1: ca. 300 meterKiwi: ca. 300 meterDet er også busstopp kun ca. 100 meter fra utgangsdøren, med enkel forbindelse til sentrum.Depositum: 2 måneders leieEr du interessert eller har spørsmål? Ta gjerne
Lys og sentral 4-roms leilighet med 3 soverom, altan og gode solforhold Leier ut en romslig og sentralt beliggende 4-roms leilighet, godt egnet for studenter, vennegjeng, par eller familie.Leiligheten har en åpen stue- og kjøkkenløsning som gir en luftig og sosial romfølelse. Kjøkkenet er romslig, med god benkeplass og gode muligheter for å lage mat sammen. Fra stuen er det direkte utgang til altan med gode solforhold.Badet er fra 2014 og har fliser, varmekabler i gulv og vaskemaskin.Leiligheten inneholder:3 soveromKoselig stueRomslig kjøkkenFlislagt bad med vaskemaskinAltan/terrasse med gode solforholdHvitevarerTV og bredbåndFullt møblert stue, kjøkken, bad og gangMøblerte soverom etter avtaleLeiligheten ligger i et rolig og sentralt område, med kort gangavstand til sentrum.
Her har du enkel tilgang til kafeer, butikker, barer, restauranter og andre servicetilbud.Butikker og servicetilbud i nærheten:Narvesen: ca. 300 meterMeny: ca. 300 meterApotek 1: ca. 300 meterKiwi: ca. 300 meterDet er også busstopp kun ca. 100 meter fra utgangsdøren, med enkel forbindelse til sentrum.Depositum: 2 måneders leieEr du interessert eller har spørsmål? Ta gjerne
Type bolig
leilighet
Rom
3
Størrelse
63 m²
Pris
24 000 kr
Pris per m²
381 kr
Annonsen ligger på 5032 Bergen, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Bergen