Publisert i dag
4034 Stavanger, Norway
16 000 kr / måned
Lys og moderne leilighet på Gausel perfekt for 2 studenter Vi leier ut vår lys og moderne leilighet med høy takhøyde på 64 kvm med 2 soverom fra , perfekt for to venninner som ønsker en hyggelig plass å bo.🛋️ Om leiligheten:• Fullt møblert (inkl. seng+ madrass, sofa, spisebord, hvitevarer og TV)• To soverom, (90 cm seng)• Egen terrasse• Raskt internett (inkludert)• Egen inngang• God ventilasjon med elektrisk avfukter💰 Praktisk info:• Leie: 16 000 kr per måned• Inkludert i leien: Internett og vann• Strøm: Ikke inkludert – egen måler, etterfaktureres månedlig etter forbruk og gjeldende strømpris• Utleie administreres gjennom o, som sender ut månedlig faktura for husleie👨 👩 👧 👦 Om oss:Vi er en familie på fire som bor i etasjen over. Barna våre er 6 og 8. Det er derfor litt aktivitet på hverdager mellom og . I helgene er vi stort sett bortreist til hytta.📌 Viktig å vite:• Leiligheten egner seg best til 2 venninner (kvinner), ikke flere, ikke familier• Ingen dyr⸻Send en kortfattet søknad der du forteller litt om dere selv, så tar vi
Lys og moderne leilighet på Gausel perfekt for 2 studenter Vi leier ut vår lys og moderne leilighet med høy takhøyde på 64 kvm med 2 soverom fra , perfekt for to venninner som ønsker en hyggelig plass å bo.🛋️ Om leiligheten:• Fullt møblert (inkl. seng+ madrass, sofa, spisebord, hvitevarer og TV)• To soverom, (90 cm seng)• Egen terrasse• Raskt internett (inkludert)• Egen inngang• God ventilasjon med elektrisk avfukter💰 Praktisk info:• Leie: 16 000 kr per måned• Inkludert i leien: Internett og vann• Strøm: Ikke inkludert – egen måler, etterfaktureres månedlig etter forbruk og gjeldende strømpris• Utleie administreres gjennom o, som sender ut månedlig faktura for husleie👨 👩 👧 👦 Om oss:Vi er en familie på fire som bor i etasjen over.
Barna våre er 6 og 8. Det er derfor litt aktivitet på hverdager mellom og . I helgene er vi stort sett bortreist til hytta.📌 Viktig å vite:• Leiligheten egner seg best til 2 venninner (kvinner), ikke flere, ikke familier• Ingen dyr⸻Send en kortfattet søknad der du forteller litt om dere selv, så tar vi
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
64 m²
Pris
16 000 kr
Pris per m²
250 kr
Annonsen ligger på 4034 Stavanger, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Stavanger