Publisert for 4 dager siden

1 rom leilighet på 40m² i Melhus

7227 Gimse, Norway

12 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Lys og moderne 2-roms sokkelleilighet - Alt inkludert

Lys og moderne 2-roms sokkelleilighet - Alt inkludert Lys og moderne sokkelleilighet på ca. 40 kvm leies ut fra 1. august (mulighet for tidligere overtagelse etter avtale).Leiligheten fremstår som praktisk og godt vedlikeholdt, med egen inngang, separat soverom, bad med dusj og vaskemaskin, samt åpen stue- og kjøkkenløsning. Store vindusflater gir godt med naturlig lys og utsikt mot hage.Strøm, varmtvann og Wi-Fi er inkludert i leien, noe som gir forutsigbare bokostnader.Det er tilgang til uteplass og hage, samt mulighet for parkering etter nærmere avtale.Passer godt for én person eller et rolig par.Ligger i et rolig og etablert boligfelt med kort vei til kollektivt transport, 5 min unna nærmeste bussholdeplass, og 20 min gangavstand til Melhus sentrum.Dyrehold kan diskuteres.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

40 m²

Pris

12 000 kr

Pris per m²

300 kr

Kart

Annonsen ligger på 7227 Gimse, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Melhus

leilighet på 68.73 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 69m²

7224 Melhus, Norway

13 500 kr / måned

leilighet på 70.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 70m²

7224 Melhus, Norway

14 400 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg

Leilighet (40.0 m²) til leie i Melhus (7227 Gimse, Norway) – rentola.no