Publisert for 2 dager siden
3925 Porsgrunn, Norway
8 900 kr / måned
Lys og hyggelig hybel-leilighet i 1.etasje med 2 soverom + bod i kjeller Vi leier ut vår hybel-leilighet til 1 eller 2 rolige leietakere. Godt utnyttet plass. To små soverom. Leiligheten er i 1. etasje, er lys og hyggelig. I kjelleren er det egen bod/rom med tilgang via kjellerinngang. Parkeringsmuligheter rett utenfor i gata. Usjenert platting i eget hage-hjørne med sol ettermiddag og kveld, samt plass til bord og stoler ved inngang. Visning kan gjennomføres etter 1. juni. Hvitevarer, vaskemaskin og tørketrommel følger med.
Lys og hyggelig hybel-leilighet i 1.etasje med 2 soverom + bod i kjeller Vi leier ut vår hybel-leilighet til 1 eller 2 rolige leietakere. Godt utnyttet plass. To små soverom. Leiligheten er i 1. etasje, er lys og hyggelig. I kjelleren er det egen bod/rom med tilgang via kjellerinngang.
Parkeringsmuligheter rett utenfor i gata. Usjenert platting i eget hage-hjørne med sol ettermiddag og kveld, samt plass til bord og stoler ved inngang. Visning kan gjennomføres etter 1. juni. Hvitevarer, vaskemaskin og tørketrommel følger med.
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
62 m²
Pris
8 900 kr
Pris per m²
144 kr
Annonsen ligger på 3925 Porsgrunn, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Porsgrunn