Publisert i går
0468 Oslo, Norway
23 000 kr / måned
Lys og hyggelig 2-roms hjørneleilighet til leie på Bjølsen – ledig fra 16. august Vi leier ut en hyggelig og lys hjørneleilighet på 53 kvm i byggets 3. etasje. Beliggenheten på Bjølsen i en av byens beste bygårder – rolig og trivelig nabolag, med butikker og kollektivtransport rett utenfor døren.Leiligheten leies ut møblert fra 16 august (kan forhandles) i ni måneder med mulighet for forlengelse.Om leiligheten2 rom, 53 kvmHjørneleilighet i 3. etasje med vinduer i sør og vestPeis i stuenFullt utstyrt kjøkken med oppvaskmaskin, induksjonstopp, kjøleskap og avtrekksvifteVaskemaskin på badetElektrisk oppvarmingMøblert med spisebord, stoler, sofa og sengDisponibel bod ved behovFin bakgård med grill og sitteplasserBeliggenhetBussholdeplass 1 min unna (linje 37 og 54)Trikk ca. 10 min gange (Sandaker / Torshov)Meny, Kiwi og Rema rett rundt hjørnetVoldsløkka 2 min gangeCa. 15 min med buss til Maridalsvannet og markaPraktisk informasjonStrøm kommer i tilleggDepositum krevesReferanser innhentesIkke tillatt: røyking, dyrehold eller korttidsleieInteressert?Send en kort presentasjon av deg/dere med informasjon om arbeid eller studier, ønsket leieperiode og eventuelle referanser. Vi ser frem til å høre fra deg! :)
Lys og hyggelig 2-roms hjørneleilighet til leie på Bjølsen – ledig fra 16. august Vi leier ut en hyggelig og lys hjørneleilighet på 53 kvm i byggets 3. etasje. Beliggenheten på Bjølsen i en av byens beste bygårder – rolig og trivelig nabolag, med butikker og kollektivtransport rett utenfor døren.Leiligheten leies ut møblert fra 16 august (kan forhandles) i ni måneder med mulighet for forlengelse.Om leiligheten2 rom, 53 kvmHjørneleilighet i 3. etasje med vinduer i sør og vestPeis i stuenFullt utstyrt kjøkken med oppvaskmaskin, induksjonstopp, kjøleskap og avtrekksvifteVaskemaskin på badetElektrisk oppvarmingMøblert med spisebord, stoler, sofa og sengDisponibel bod ved behovFin bakgård med grill og sitteplasserBeliggenhetBussholdeplass 1 min unna (linje 37 og 54)Trikk ca.
10 min gange (Sandaker / Torshov)Meny, Kiwi og Rema rett rundt hjørnetVoldsløkka 2 min gangeCa. 15 min med buss til Maridalsvannet og markaPraktisk informasjonStrøm kommer i tilleggDepositum krevesReferanser innhentesIkke tillatt: røyking, dyrehold eller korttidsleieInteressert?Send en kort presentasjon av deg/dere med informasjon om arbeid eller studier, ønsket leieperiode og eventuelle referanser. Vi ser frem til å høre fra deg! :)
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
53 m²
Pris
23 000 kr
Pris per m²
434 kr
Annonsen ligger på 0468 Oslo, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Oslo