Publisert i går

2 rom leilighet på 80m² i Oslo

0376 Oslo, Norway

10 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Loftsleilighet på Smestad.

Loftsleilighet på Smestad. Koslig loftsleilighet nær T banestoppet på Smestad. 15 min gange til Majorstuen. Leier ut det ene soverommet i denne leiligheten med tilgang til resten. Ønsker en stabil, sosial og RYDDIG person til å dele leiligheten med. Leies ut fra 1 Juli 2026 til 31 okt 2026. Mulighet for forlengelse frem til sommer 2027 hvis leiforholdet er bra. Visning etter avtale. Ingen depositum å betale. Men leie må settes inn på forskudd per måned. Strøm og Internett inkludert.Parkering kan diskuteres.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

80 m²

Pris

10 000 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Parkering

Ja

Pris per m²

125 kr

Kart

Annonsen ligger på 0376 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 9.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 9m²

0167 Oslo, Norway

8 000 kr / måned

leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 10m²

0280 Oslo, Norway

8 000 kr / måned

leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 10m²

0684 Oslo, Norway

8 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg