Publisert i dag
3022 Drammen, Norway
8 500 kr / måned
Liten hybel på Åssiden/Bråtan. Inkludert hvitevarer, strøm og internett. <<<<<<< VISNING ETTER AVTALE >>>>>>>>>Liten hybel på ca 25 kvm til leie på Åssiden/Bråtan.Hybelen er renovert mai.2012Inkludert i leien er det internett og strøm.Det er egen inngang til hybelen.Hybelen er delvis møblert med blant annet sofa,enkel seng,tv bord,klesskap og alt av hvitevarer.Sofaen på bildet er byttet ut med en annen type sofa. Egen bod i kjeller.Hybelen passer kun til en person da den er på 23 kvdm. Det er IKKE tillat med dyr og røyking i hybelen.Det er ca 250 meter til buss et går buss to ganger i timen.Depositum er 3 mnd leie.Godtar ikke nav garanti.Hybelen er ikke godkjent for bostøtte.Innflyttings klar eller etter nærmere avtale. <<<<<<< VISNING ETTER AVTALE >>>>>>>>>
Liten hybel på Åssiden/Bråtan. Inkludert hvitevarer, strøm og internett. <<<<<<< VISNING ETTER AVTALE >>>>>>>>>Liten hybel på ca 25 kvm til leie på Åssiden/Bråtan.Hybelen er renovert mai.2012Inkludert i leien er det internett og strøm.Det er egen inngang til hybelen.Hybelen er delvis møblert med blant annet sofa,enkel seng,tv bord,klesskap og alt av hvitevarer.Sofaen på bildet er byttet ut med en annen type sofa.
Egen bod i kjeller.Hybelen passer kun til en person da den er på 23 kvdm. Det er IKKE tillat med dyr og røyking i hybelen.Det er ca 250 meter til buss et går buss to ganger i timen.Depositum er 3 mnd leie.Godtar ikke nav garanti.Hybelen er ikke godkjent for bostøtte.Innflyttings klar eller etter nærmere avtale. <<<<<<< VISNING ETTER AVTALE >>>>>>>>>
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
25 m²
Pris
8 500 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Møblert
Ja
Pris per m²
340 kr
Annonsen ligger på 3022 Drammen, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Drammen